1. Światowa Niedziela Misyjna jest obchodzona dziś w Kościele. Składka jest przeznaczona
na Papieskie Dzieła Misyjne.
2. Poświęcenia różańców dzieci pierwszokomunijnych odbędą się według programu:
• SP Konarzewo sobota 19 października podczas Mszy św. o godz. 18.00
• SP Chomęcice niedziela 20 października podczas Mszy św. o godz. 11.00
• SP Dopiewiec i szkoły poza parafią niedziela 20 października podczas Mszy św. o godz. 12.30
3. Msza i modlitwa o uzdrowienie będzie odprawiona w piątek 25 października o godz. 19.00.
4. Msza w intencji dzieci obchodzących urodziny w październiku będzie odprawiona za tydzień w niedzielę o godz. 12.30. W zakrystii można podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka do odczytania podczas mszy.
5. Wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II przypada w najbliższy wtorek.
6. Nabożeństwa różańcowe odbywać się będą przez cały październik od poniedziałku do piątku po mszy o godz. 18.00. Natomiast w sobotę dziesiątkę różańca odmówimy po mszy o godz. 18.00 a w niedzielę dziesiątkę różańca odmówimy po każdej mszy. Zgodnie z tradycją naszej parafii, prosimy poszczególne grupy o prowadzenie różańca: w poniedziałki: Grupa biblijna, we wtorki Żywy: Różaniec, w środy: Rada duszpasterska i ekonomiczna, w czwartki: Schola „Misericordia”, w piątki: KSM.
7. Różaniec dla dzieci obywać się będzie we wtorki i czwartki października o godz. 17.00 w dolnej kaplicy.
8. Krąg biblijny obchodzi w tym roku 30 rocznicę powstania. Msza w intencji Kręgu będzie odprawiona w czwartek o godz. 18.00 a po niej odbędzie się spotkanie w sali „Laboratorium wiary”. Zapraszamy obecnych i dawnych członków Kręgu. Z racji spotkania rocznicowego nie będzie cotygodniowego spotkania Kręgu w poniedziałek.
9. „Cafe mama” dla młodych mam ma spotkanie we wtorek o godz. 19.00 w sali „Laboratorium wiary”.
10. „Męska przystań” ma spotkanie w czwartek 31 października o godz. 20.00 w sali „Laboratorium wiary”.
11. Zbiórka przed wyjazdem dla uczestników pielgrzymki do Częstochowy będzie w niedzielę
20 października o godz. 13.00 przy plebanii.
12. Zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniosła 1748 zł. Ofiarodawcom dziękujemy.
13. Składka gospodarcza wyniosła 5537 zł z czego 4048 zł na parking (składka
w Konarzewie) oraz 1489 zł za malowanie zewnętrze kościoła w Dopiewcu (składka w Dopiewcu). Ofiarodawcom dziękujemy.
14. Najnowszy numer pisma parafialnego „Wspólnota” będzie dostępny za tydzień w niedzielę.